En İyi Sonuçlar

Macera

Sırala:
 • Doctor Who 2024

  Doctor Who 2024

  Dram,Bilim Kurgu,Macera 5.7

  Doktor ve yol arkadaşı Ruby Sunday, İngiltere'deki Naiplik döneminden savaşın parçaladığı gelecek dünyalara kadar uzanan maceralarda zamanda ve uzayda yolculuk ediyorlar. Polis kulübesi şeklindeki bir zaman yolculuğu gemisi olan TARDIS'teki maceraları boyunca, korkunç bir canavar ve Doktor'un şimdiye kadarki en güçlü düşmanı da dahil olmak üzere inanılmaz dostlar ve tehlikeli düşmanlarla karşılaşıyorlar.
  Yapım Yılı
  2024
  Sezonlar
  2
  Bölümler
  14
 • Star Trek Continues

  Star Trek Continues

  Bilim Kurgu,Aksiyon,Macera 8.1

  USS Atılgan mürettebatının yeni maceraları.
  Yapım Yılı
  2013
 • Shogun

  Shogun

  Dram,Tarih,Macera 8.7

  Gizemli bir Avrupa gemisi yakınlardaki bir balıkçı köyünde mahsur kalmış halde bulunduğunda, İngiliz kaptan John Blackthorne (Jarvis), Toranaga'nın güç terazisini değiştirmesine ve Blackthorne'un düşmanlarını - Cizvit rahipleri ve Portekizli tüccarlar - yok etmesine yardımcı olabilecek sırlar taşıyarak gelir. Toranaga ve Blackthorne'un kaderi, çevirmenleri olan gizemli ve Hristiyan bir soylu kadın Toda Mariko'ya (Anna Sawai) ayrılmaz bir şekilde bağlı hale gelir. Mariko, bu endişe verici siyasi ortamda efendisine hizmet ederken, Blackthorne'la yeni keşfettiği arkadaşlığını, kendisini kurtaran inanca olan bağlılığını ve merhum babasına karşı görevini uzlaştırmak zorundadır.
  Yapım Yılı
  2024
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  10
 • Masters of the Universe: Revolution

  Masters of the Universe: Revolution

  Aksiyon,Animasyon,Macera 7.5

  He-Man ve arkadaşları, Eternia'nın kalbi için verilen destansı bir savaşta İskeletor'un karanlık güçlerine karşı mücadele ederken teknoloji ve sihir karşı karşıya gelir.
  Yapım Yılı
  2024
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  5
 • A Real Bug's Life

  A Real Bug's Life

  Belgesel,Macera 7.1

  Hayatın tamamen farklı bir ölçekte olduğu ve küçük yaratıkların günü atlatmak için inanılmaz güçlere güvendiği, hayal gücünüzün ötesinde bir dünyaya açılan bir macera.
  Yapım Yılı
  2024
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  6
 • Shaman King: Flowers

  Shaman King: Flowers

  Aksiyon,Animasyon,Macera 7.2

  Yapım Yılı
  2024
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  24
 • Sasaki and Peeps

  Sasaki and Peeps

  Komedi,Animasyon,Macera 6.3

  Sasaki'nin komik kurumsal hayatı sürekli işlerle dolu olsa da bu durum onu ​​her günün sonunda yorgun ve tatminsiz bırakıyor. Hayatındaki boşluğu dolduracak bir arkadaşlık arayışı içinde, bir hevesle bir evcil hayvan dükkanını ziyaret eder ama hayatını sonsuza dek değiştireceğinin farkında değildir. Sevimli bir kuşa karar verip onu eve getirdikten sonra... yeni oda arkadaşı, onun aslında başka bir dünyadan gelen inanılmaz bir bilge olduğunu ve Sasaki'ye anında doğaüstü güçlerin yanı sıra dünyalar arasında geçiş yapma yeteneği bahşettiğini ortaya çıkarır. Sasaki'nin tek istediği, bu yeni keşfedilen güçleri huzur ve rahatlık içinde yaşamak için kullanmaktır, ancak bunun önüne geçebilecek birkaç renkli karakterden fazlası vardır...
  Yapım Yılı
  2024
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • Bucchigiri?!

  Bucchigiri?!

  Aksiyon,Animasyon,Macera 6.3

  Arajin Tomoshibi, eski arkadaşı Matakara Asamine ile yeniden bir araya geldikten sonra kendini güçlü insanlar arasındaki çatışmaların içinde bulur. Tam da bu sırada devasa bir iblisin gölgesi ortaya çıkıyor...?!
  Yapım Yılı
  2024
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • The Strongest Tank's Labyrinth Raids

  The Strongest Tank's Labyrinth Raids

  Aksiyon,Animasyon,Macera 5.6

  Rud, Kahraman Partisi'nin tankı olup tarihteki en yüksek savunmaya sahip olduğu söylenir. Parti sık sık labirent baskınları yapıyordur fakat Rud için bu, bir baskından çok daha fazlası anlamına geliyor. Değerli kız kardeşinin hastalığını iyileştirmek için o labirentlerde dilekleri gerçekleştiren saklı olabilecek hazineyi arıyor çünkü. Ancak bir gün kibirli kahraman, başarısız bir baskın girişiminin ardından Rud'u partiden kovar ve suçu, etkilerini henüz bilmediği becerilerine atar. Rud, gidecek başka yeri ve yapacak hiçbir şeyi olmadığından kız kardeşinin beklediği memleketine dönmeye karar verir. Oraya giderken bir canavarın saldırısına uğrayan bir kızı kurtarır. Beklenmedik bir şekilde bu kız "Kimlik Tanımlama" adı verilen son derece nadir bir yeteneğe sahiptir. Rud, kızın yeteneği sayesinde çok güçlü becerilere dönüşen bilinmeyen becerilerinin ardındaki gerçeği keşfedebildi ve 9999'luk savunma ve güçlü becerilerle en güçlü tank Rud'un macerası böylece başlamış olur!
  Yapım Yılı
  2024
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • Solo Leveling

  Solo Leveling

  Aksiyon,Animasyon,Macera 8.3

  On yıl önce insanların dünyasında büyü ve canavarların diyarını bağlayan bir "Kapı" beliriverdi. Belli bir süre sonrasında bu "Kapı"ların içinden korkunç canavarlar çıkmaya başladı. Bu canavarlarla savaşabilmek için sıradan insanlar bilinmeyen bir şekilde insanüstü güçlere sahip oldu ve bu insanlara "Avcı" dendi. Yirmi yaşındaki baş karakterimiz Sung Jin-Woo'da bu "Avcı"lardan birisidir amma velakin kendisi en düşük rütbe olan E rütbesindeki diğer avcılara kıyasla bile acınası bir durumdadır. Bu yüzden insanlar aralarında ona "Dünyanın En Zayıf Avcısı" demeye başladı ama yine de Sung Jin-Woo insanların dediklerini umursamadan hasta annesinin hastane masraflarını karşılayabilmek için düşük seviye kapılarda canavar avlamaya devam etti. Her bir avında bir şekilde yaralanmayı başarabilen Sung Jin-Woo yine de her seferinde bir şekilde hayatta kalmayı başarmıştır ama son avında işler kelimenin tam anlamıyla yanlış gider ve kendisini daha önce hiç karşılaşmadığı bir ölüm tuzağında bulur. Kendisini bekleyen bu ölüm tuzağında Sung Jin-Woo hayatta kalabilecek midir acaba?
  Yapım Yılı
  2024
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • Metallic Rouge

  Metallic Rouge

  Aksiyon,Animasyon,Macera 6

  İnsanların ve androidlerin bir arada yaşadığı bir dünyada Rouge, ortağı Naomi ile Mars'ta bir görevde olan bir android kızdır. Görev, hükümete düşman olan dokuz yapay insanı öldürmektir.
  Yapım Yılı
  2024
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • Sengoku Youko

  Sengoku Youko

  Fantastik,Animasyon,Macera 6.5

  Dünya iki gruba ayrılmıştır: insanlar ve katawara adı verilen canavarlar. Tama bir katawara olmasına rağmen, insanları çok sever ve bu kendi türüyle savaşmak zorunda kalmak anlamına gelse bile onları kötülüklerden korumaya yemin eder. Ancak kardeşi Jinka, çoğunlukla bir insan olmasına rağmen, insanlardan nefret ediyordur. Ve bu kardeşlere, güçlenmenin yollarını arayan, Shinsuke adında korkak bir kılıç ustası daha katılır... Grubumuz, insanlar üzerinde deney yapıp, onları canavarlara dönüştürmek adına bir plan yapıldığını öğrendiğinde, bu işin arkasında kim varsa onu indirmeye yemin eder... Bu savaşçılardan oluşan koca bir orduyla savaşmak anlamına gelse bile.. Karşılaştıkları insanlar, gördükleri yerler ve savaştıkları yaratıklar efsanevi olacak!
  Yapım Yılı
  2024
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  37
 • Grime Kids

  Grime Kids

  Dram,Fantastik,Macera 7

  Bow, Londra. 2001. 5 Genç çocuklar müzikle dolu bir yaz geçirmeyi ve kendi Grime ekiplerini kurarak seslerini müzik yoluyla duyurabilmeyi hayal ediyor.
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  5
 • The Unwanted Undead Adventurer

  The Unwanted Undead Adventurer

  Aksiyon,Animasyon,Macera 7.3

  25 Yaşındaki bir maceracı olan Rentt Faina, on yıldır canavar avlamakla uğraşıyordur. Ama bu iş için yeterince yetenekli olmadığı için, kendini çok az miktarda bir ücret karşılığı goblin ve slime avlamak zorundadır. Ancak onun haberi olmasa da, tüm bunlar Su Ayı Zindanında görünüşte keşfedilmemiş bir yola rastladığında değişecektir. Ancak yolun sonunda onu bekleyen şey, ne hazine ne de zenginliktir, sadece onu anında bütün olarak yutan efsanevi bir ejderhadır! Kısa bir süre sonra uyanan Rentt, tam olarak ölü olmadığını, ama hayatta da olmadığını, yalnızca bir kemik yığınından ibaret olduğunu fark eder! Güvenilir kılıcı, alet kemeri ve korkunç görünümünden başka bir şeyi olmayan Rentt, Varoluşsal Evrim'e ulaşmak için, bir gün daha insancıl bir formla medeniyete dönmeyi umarak, yeni doğmuş bir iskelet olarak arayışına başlar. Rentt başarılı olacak mı, yoksa zindan ondan geriye kalanı da mı tüketecek..?
  Yapım Yılı
  2024
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  24
 • My Instant Death Ability Is So Overpowered
  Okul gezisindeyken aniden kaos ve katliamlarla karşılaşan Yogiri Takatou, sınıf arkadaşlarının başka bir dünyaya geçtiğini fark eder! Olay boyunca uyumayı başaran ve diğerlerine özel güçler bahşeden gizemli bir büyücü tarafından seçilen Yogiri, bu güçleri ele geçirir. Ancak daha da kötüsü, Yogiri ve bir sınıf arkadaşı, yakınlardaki bir ejderhanın dikkatini çekmeleri için yem olarak bırakılır. Ölme düşüncesi Yogiri'yi pek rahatsız etmese de, isteksizce yalnız kalan arkadaşını koruma kararı alır. Ancak sorun şudur ki, Yogiri'nin tek bir düşünceyle 1000 seviye bir canavarı anında öldürebilme yeteneğine karşı hiç şansı yoktur. Tabii ki, bu gücü kullanmaya yetecek kadar uzun süre uyanık kalabilirse...
  Yapım Yılı
  2024
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • Delicious in Dungeon

  Delicious in Dungeon

  Komedi,Animasyon,Macera 7.8

  Zindanlar, ejderhalar ve leziz bir canavar yahnisi mi? Maceracılar, arkadaşlarını kurtarmak için lanetli bir krallığa dalıyor ve yolda önlerine çıkanı pişmiş tavuğa çeviriyor!
  Yapım Yılı
  2024
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  24
 • Ishura

  Ishura

  Aksiyon,Fantastik,Animasyon,Macera 6.3

  İblis Kral'ın öldüğü bir dünyada, onu alt edebilecek bir dizi yarı tanrı dünyaya miras kalmıştır. Tek bir bakışla rakiplerini nasıl alt edeceklerini bulabilen usta bir eskrimci; ses duvarını aşabilecek kadar hızlı bir mızrakçı; aynı anda üç efsanevi silahla savaşan bir wyvern haydutu; düşünceleri varlığa dönüştürebilen çok güçlü bir büyücü; anında ölüm dağıtan meleksi bir suikastçı. "Gerçek Kahraman" unvanını elde etmeye hevesli bu şampiyonların her biri zorlu düşmanlara karşı mücadeleler veriyor ve kendi aralarında çatışmalara yol açıyor. Kudretlilerin en kudretlisini belirlemek için savaş başlıyor.
  Yapım Yılı
  2024
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  12
 • Pokemon Concierge

  Pokemon Concierge

  Komedi,Animasyon,Macera 7.5

  Pokémon'lara eğlenceli ve huzurlu bir kaçamak sunan Pokémon Tatil Köyü'ne hoş geldiniz. Bakalım yeni konsiyerj Haru, önce hangi konukla arkadaş olacak ve ona yardım edecek?
  Yapım Yılı
  2023
  Sezonlar
  1
  Bölümler
  4