En İyi Sonuçlar
24 1.Sezon 17.Bölüm Türkçe Altyazı İzle - Sinefy ⚡

24

4442 izlenme

24, Amerikan Fox televizyonunda yayınlanan, aynı zamanda Türkçe altyazılı olarak Cnbc-e kanalında gösterilen bir polisiye macera dizisidir. 24 dizisi ismini gerçek zamanlı anlatımından dolayı almaktadır. Her sezonda 1 gün işlenir, sezonlar 24 bölümdür. Her bölümde günün 1 saati anlatılır. Bir sezon uzun metrajlı bir film gibidir. Dizinin ana karakteri Jack Bauer, hükümet için Anti Terör Timinde (CTU - Counter Terrorist Unit) çalışan bir ajandır. Los Angeles bölgesinde çalışan Bauer, terörizm olaylarını tespit edip önlemekle görevlidir. Aynı zamanda Jack Bauer dışında ki diğer ajanların etrafında geçen olaylar, hükümet ve terörist kanadındaki gelişmeler de anlatılır. Jack Bauer'in terörist atakları önlemesi için sadece 24 saati vardır. Emmy ödüllü dizinin yıldız oyuncusu Kiefer Sutherland (Jack Bauer), ilk 10 bölümde ki performansıyla Altın Küre ödülünün sahibi olmuştur.


Bu özet sinef32.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
3 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@Jemma Simmons 1 yıl önce
Ayrıca Kim... [Spoileri gör..]
Ayrıca Kim niye bu çocuğa güveniyor? Stockholm Sendromu?? Okey de annesi sırf şu adamlar yüzünden tecavüze uğradı farkında mı acaba, şok ya da kafa travması geçirdi herhalde. Dizinin başından beri gıcık oluyorum, şımarığın teki. Pişman olacağını düşünüyorum ama çok geç olacak.
00
@Jemma Simmons 1 yıl önce
Belki iyic... [Spoileri gör..]
Belki iyice paranoyaklaştım ve kimseye güvenmiyorum ama bu bölümde Nina'dan da şüphelenmeye başladım. Jack'in de dediği gibi SafeHouse'dan ayrıldığında kötü adamlar evi bastı, ilk bölümlerde Teri kaçarken hep Nina ile telefonda konuşmuştu, yerini kaçıran kişilere söylemiş bile olabilir.
00
@uunal 9 yıl önce
Abi bu jack işini çok iyi yapıyor...! Polislikte bence çok güzel bir meslek çok heyecanlı!
00