En İyi Sonuçlar
24 1.Sezon 24.Bölüm Türkçe Altyazı İzle - Sinefy ⚡

24

5660 izlenme

24, Amerikan Fox televizyonunda yayınlanan, aynı zamanda Türkçe altyazılı olarak Cnbc-e kanalında gösterilen bir polisiye macera dizisidir. 24 dizisi ismini gerçek zamanlı anlatımından dolayı almaktadır. Her sezonda 1 gün işlenir, sezonlar 24 bölümdür. Her bölümde günün 1 saati anlatılır. Bir sezon uzun metrajlı bir film gibidir. Dizinin ana karakteri Jack Bauer, hükümet için Anti Terör Timinde (CTU - Counter Terrorist Unit) çalışan bir ajandır. Los Angeles bölgesinde çalışan Bauer, terörizm olaylarını tespit edip önlemekle görevlidir. Aynı zamanda Jack Bauer dışında ki diğer ajanların etrafında geçen olaylar, hükümet ve terörist kanadındaki gelişmeler de anlatılır. Jack Bauer'in terörist atakları önlemesi için sadece 24 saati vardır. Emmy ödüllü dizinin yıldız oyuncusu Kiefer Sutherland (Jack Bauer), ilk 10 bölümde ki performansıyla Altın Küre ödülünün sahibi olmuştur.


Bu özet sinef32.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
7 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@Jemma Simmons 1 yıl önce
Abv Nina y... [Spoileri gör..]
Abv Nina ya. Son anda Teri'yi de öldürmüş. Bekliyordum ama cidden üzüldüm be.

Palmer reis şanın yürüsün. O kadını terk ettin ya dizideki favori karakterim sensin. First Lady olacaktı bir de az kalsın.
00
@Ziyaretçi 6 yıl önce
VAY ARKADAŞ MERAK TERRY İ ÖLDÜRDÜ :(
00
@uunal 9 yıl önce
Vayyy be :D Sonunda ninayıda nasıl hain yaptılar şaşırdım kaldım.Bu arada senatör david palmer ADAMSIN !!! sonunda o gancık sherrynin kıçına tekmeyi b... [Devamını gör..]
Vayyy be :D Sonunda ninayıda nasıl hain yaptılar şaşırdım kaldım.Bu arada senatör david palmer ADAMSIN !!! sonunda o gancık sherrynin kıçına tekmeyi bastı.
00
@raidones 9 yıl önce
Ulan 100 kişilik teşkilatın 50'si köstebekmiş beee :D
00
@ibottemo 9 yıl önce
sizin gibi istihbarat teşkilatına dünyadan haberleri yok bu 24 değil olsa olsa 04 olur
00
@cha0s355 10 yıl önce
yok boyle bir final ya...
00