En İyi Sonuçlar
A Time Called You Türkçe Dublaj

Genel Bakış

A Time Called You, duygusal bir hikayeyi sihirli bir zaman yolculuğuyla birleştiren etkileyici bir Türk dizisidir. Ana karakterimiz, kaybettiği aşkını yas tutarken, beklenmedik bir şekilde 1998 yılına geçiş yapar. Burada, esrarengiz bir şekilde kaybettiği aşka benzeyen bir adamla karşılaşır. Bu zaman yolculuğu, kadının geçmişte yaşadığı acıları, pişmanlıkları ve kaybedilen aşkı yeniden gözden geçirmesine olanak tanır. Ayrıca, 1998 yılının atmosferi içinde gerçekleşen olaylarla da karşılaşır. Bir yandan, kadının bu yeni zamanda rastladığı benzerlikler ve karşılaştığı olaylar onu büyülerken, diğer yandan geçmişte yaşadığı hatalarını düzeltme şansını da yakalar. A Time Called You, bir yandan romantik bir aşk hikayesini anlatırken bir yandan da zamanın gücünü ve insanın geçmişiyle yüzleşme zorunluluğunu vurgular. Kadının, kaybettiği aşkını bulma ve geçmişiyle barışma yolculuğunda yaşadığı duygusal ve spiritüel deneyimler, izleyicilerin gönlünü fethediyor. Bu dizi, duygu dolu anlatımı ve zaman yolculuğu temasıyla dikkat çeken bir yapım olup, izleyicileri içine çeken derin bir hikaye sunmaktadır.

Bu özet sinef32.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Dram, Romantik, Fantastik
Ülke
Güney Kore
Takipçi
10
IMDb Puanı
8.7 (17 oy)
Yıl
2023
A Time Called You Türkçe Dublaj Fragman
Fragman
OFFICIAL TRAILER
A Time Called You Türkçe Dublaj Fragman
2023
1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@fb 7 ay önce
İzlemek istedim ama çok karışık bir kurgusu var. Geri dönüş sahneleri işi iyice karıştırıyor. Fantastik bir dizi. Gençlik ve yetişkinlik dönemleri ara... [Devamını gör..]
İzlemek istedim ama çok karışık bir kurgusu var. Geri dönüş sahneleri işi iyice karıştırıyor. Fantastik bir dizi. Gençlik ve yetişkinlik dönemleri arası yolculuk bol. 3. bölümde bıraktım.
00