En İyi Sonuçlar
PUB
Abigail

Genel Bakış

Türü: Korku, Gerilim, Komedi

Yeraltı dünyasının en güçlü isimlerinden birinin 12 yaşındaki balerin kızı, bir grup suçlu tarafından kaçırılır. 50 milyon dolarlık fidye isteyen suçluların, parayı almak için yapmaları gereken tek şey kız sadece 1 gece göz kulak olmaktır. Tenha bir malikaneye giden suçlular, burada giderek artan şiddetin içinde azalmaya başlar. Çok geçmeden onlar malikanede düşündükleri gibi normal olmayan bir kız ile kilitli kaldıklarını fark ederler.

Bu özet sinef32.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Ülke
Amerika
IMDb Puanı
7.027 (113 oy)
Takipçi
7
izlenme
9731
Yıl
2024
Süre
113 dk
Abigail
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Abigail Fragman
2024
2 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@mavimas 1 ay önce
Eğlenceli bir film. İzlenir
00
@felistigris 1 ay önce
korku gerilim değil de komedi, gerilim az korku bol bol kan ve organlar diye biliriz film için mide tutulması yaşata bilir türden. film ilk anlardan ... [Devamını gör..]
korku gerilim değil de komedi, gerilim az korku bol bol kan ve organlar diye biliriz film için mide tutulması yaşata bilir türden. film ilk anlardan itibaren sizi içine çekiyor ve sürüklüyor.özellikle 2000 li yılların korku havası var filmde. kendi açımdan diyorum hala şu korku-komedi olayına alışamadım. Oyunculuklar gayet güzel özellikle küçük oyuncu rolün hakkını veriyor efektler hoş ve etkileyici. korku filmi değilde şöyle eğlenceli bir şeyler arıyorsanız kaçırılmayacak bir film. keyifli seyirler.
40