En İyi Sonuçlar
PUB
Aquaman and the Lost Kingdom Türkçe Dublaj

Genel Bakış

Aquaman’i ilk seferinde yenmeyi başaramayan Black Manta, babasının intikamını alma arzusuyla Aquaman’i sonsuza dek alt etme konusunda engel tanımayacaktır. Black Manta bu kez her zamankinden daha dişli bir düşmandır; elinde ise kötücül bir gücü açığa çıkaran efsanevi Black Trident vardır. Aquaman bu güçlü düşmanı yenmek için, Atlantis’in eski Kralı olan hapisteki kardeşi Orm ile ittifak kurar.

Bu özet sinef32.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Ülke
Amerika
izlenme
189
Yıl
2023
Süre
124 dk
8 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@g:ecalpala 1 ay önce
ancak bu kadar kötü olabilirsin,başarmışlar.
00
@muhammed-xalql 4 ay önce
Aquaman: bir kadınla tanıştım, aşık oldum ve sonrası bildiğin gibi
Mahkemelerde bitti
20
@lili-lili 4 ay önce
1)Bu kötü ... [Spoileri gör..]
1)Bu kötü adamın asasının oyuncak gibi her adamın eline geçebilmesini anlayamadım.Bide her bağırdıklarında aşırı gıcık oldum.
2)Sonda asanın sahibi olan gerçek kötü adamı uyandırıcaklarını bekledim ben.En azından bir dövüş sahnesi izleseydik.Ekstradan aksiyon sahnesi yazmaya üşendikleri için adamı anında uyuttular.O sahne çok kötüydü bence.
3)Arthurun nerdeyse oğlunu öldürücek adama sonda yardım eli uzatmasıda bana saçma geldi.
11
@lili-lili 4 ay önce
Sınavlardan önce kafamı dağıtmak için sinemada gidip izledim filmi.Verdiğim bilet parasına yazık oldu gerçekten.Senaryo konusu güzel ola bilirmiş ama ... [Devamını gör..]
Sınavlardan önce kafamı dağıtmak için sinemada gidip izledim filmi.Verdiğim bilet parasına yazık oldu gerçekten.Senaryo konusu güzel ola bilirmiş ama senaryonu çok kötü işlemişler.Son filmleri olduğu için bitsede-gitsek diye akıllarına ilk gelen her şeyi yazmışlar.Şakalar filanda komik değildi.Salon ortaokul çocuklarıyla dolu olduğu halde salondan çıt çıkmadı.Yani tekrar söylüyorum son filmleri olduğu için pek de özenilmemiş film.Yoksa daha güzel yapıla bilirdi bence.
00
@sobernow 4 ay önce
Bittikten sonra ben ne izledim şimdi düşüncesi oluyor. Küçük çocuklar için eğlenceli. Senaryo ve kurgu problemli.
00
@medinee5759 4 ay önce
kordax kral atlanla savaşmış bir kötü karakter bu kadar çabuk yenilmesi hoşuma gitmedi ne yazıkki
20
@felistigris 4 ay önce
biraz zorlama bir film olmuş gibi. DC de marvel gibi çıtayı düşürmeye başlamış. James Wan bu sefer kıvamı tutturamamış sanki. espriler kötü, senaryo a... [Devamını gör..]
biraz zorlama bir film olmuş gibi. DC de marvel gibi çıtayı düşürmeye başlamış. James Wan bu sefer kıvamı tutturamamış sanki. espriler kötü, senaryo aşırı yavan aksiyon eh işte ama görsellik çok iyi efektlerle beraber konuda derinlemesine olsaydı tadından yenmezdi, çok kötü değil ama çok iyide değil zaten DC nin Batman ve Supermana verdiği önem bu filmlere verilmiyor. zaman geçirmelik çerezlik kıvamında süper kahraman filmi. keyifli seyirler.
50
@nihat-canbolat 4 ay önce
Ohh be sonunda yüklenmiş şimdi sabırsızlıkla izleyebiliriz :)
20