En İyi Sonuçlar
PUB
Beverly Hills Cop: Axel F

Genel Bakış

Türü: Aksiyon, Komedi, Suç

Detroitli polis Axel Foley, Beverly Hills'teki unutulmaz ilk vakasından 40 yıl sonra, en iyi yaptığı işe yani suçları çözmeye ve kargaşa çıkarmaya geri döner. Axel, eski dostlarını ziyaret etmek için Beverly Hills'e gider, ancak kısa sürede kendisini tehlikeli bir suç davasının içinde bulur. Eski ekip arkadaşıyla birlikte, Axel, Detroit'ten Beverly Hills'e uzanan tehlikeli bir suç örgütünü ortaya çıkarmak için kolları sıvar. Aksiyon dolu sahneler, mizahi olaylar ve Axel Foley'nin eşsiz kişiliği izleyicilere heyecan dolu bir film deneyimi sunuyor. Beverly Hills Cop: Axel F, polisiye ve komedi türlerini başarıyla harmanlayarak izleyicilere unutulmaz bir macera sunuyor.

Bu özet sinef32.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Ülke
Amerika
IMDb Puanı
10 (2 oy)
Takipçi
4
izlenme
4031
Yıl
2024
Süre
115 dk
Beverly Hills Cop: Axel F
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Beverly Hills Cop: Axel F Fragman
2024
1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@felistigris 1 hafta önce
bu kadar reklam tanıtımdan sonra ortaya çıkan film çok kötü aksiyonu fena değil eski oyuncular falan iyi olmuş ama o kadar, çok klişe bir senaryo, kaç... [Devamını gör..]
bu kadar reklam tanıtımdan sonra ortaya çıkan film çok kötü aksiyonu fena değil eski oyuncular falan iyi olmuş ama o kadar, çok klişe bir senaryo, kaç film izledim böyle ailesinden kopmuş evladıyla arayı düzeltmeye çalışırken aksiyona giren baba rolü, mesela shaft filmi bile bundan daha iyidi, seriyi neredeyse tam kadro görmek güzeldi ama gerisi vasattı gerçekten Jerry Bruckheimerın bu filmin yapımcısı olmasıda kurtarmamış.eski seriye devam niteliğinde izlenir ancak çok şey beklememek lazım kaldıki 30 yıl geçmiş aradan ve çoğu oyuncu ununu eleyip eleğini asmış konumunda oynamış rolünü Axelin kızı çok kötüydü hissiz ruhsuz bir oyunculuk ile bitirdi filmi. seriye saygı bağlamında izlemiş bulundum eğlendim mi sayılır onun dışında benim için izle unut tadında bir film oldu. keyifli seyirler.
00