En İyi Sonuçlar
PUB
Beverly Hills Cop: Axel F Türkçe Altyazı

Genel Bakış

Türü: Aksiyon, Komedi, Suç

Detroitli polis Axel Foley, Beverly Hills'teki unutulmaz ilk vakasından kırk yıl sonra, en iyi yaptığı işe yani suçları çözmeye ve kargaşa çıkarmaya geri döner.

Bu özet sinef32.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Ülke
Amerika
izlenme
104
Yıl
2024
Süre
115 dk
1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@felistigris 1 hafta önce
bu kadar reklam tanıtımdan sonra ortaya çıkan film çok kötü aksiyonu fena değil eski oyuncular falan iyi olmuş ama o kadar, çok klişe bir senaryo, kaç... [Devamını gör..]
bu kadar reklam tanıtımdan sonra ortaya çıkan film çok kötü aksiyonu fena değil eski oyuncular falan iyi olmuş ama o kadar, çok klişe bir senaryo, kaç film izledim böyle ailesinden kopmuş evladıyla arayı düzeltmeye çalışırken aksiyona giren baba rolü, mesela shaft filmi bile bundan daha iyidi, seriyi neredeyse tam kadro görmek güzeldi ama gerisi vasattı gerçekten Jerry Bruckheimerın bu filmin yapımcısı olmasıda kurtarmamış.eski seriye devam niteliğinde izlenir ancak çok şey beklememek lazım kaldıki 30 yıl geçmiş aradan ve çoğu oyuncu ununu eleyip eleğini asmış konumunda oynamış rolünü Axelin kızı çok kötüydü hissiz ruhsuz bir oyunculuk ile bitirdi filmi. seriye saygı bağlamında izlemiş bulundum eğlendim mi sayılır onun dışında benim için izle unut tadında bir film oldu. keyifli seyirler.
00