En İyi Sonuçlar
Dead Mountain

Genel Bakış

Rusya, 1959. Bir KGB binbaşısı, Ural Dağları'nda yürüyüş yapan dokuz öğrenciden oluşan bir grubun gizemli ölümlerini araştırıyor. İkinci Dünya Savaşı gazisi olarak geçmişinden dertli olan bu adamın altıncı hissi vardır ve gizemli olayın derinliklerine indikçe ölüm onu ​​takip ediyor gibi görünmektedir. Ne kadar çok öğrenirse, o kadar netleşiyor: Öğrencilerin ölmesinin nedeni hiçbir zaman gün ışığına çıkmayacak.

Bu özet sinef32.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Dram, Gizem, Tarih
Ülke
Rusya
Takipçi
49
IMDb Puanı
7.7 (3098 oy)
Yıl
2020
3 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@isis 2 hafta önce
Merhaba ağ... [Spoileri gör..]
Merhaba ağır spoiler içerir baştan uyarayım eğer diziyi izlemediyseniz okumamanızı tavsiye ederim! Şimdi konuya gelecek olursak Dyatlov geçidi vakası uzun zamadır araştırdığım merak ettiğim bir olaydı dizisinin yapıldığını gördüğümde çok mutlu oldum. Olayla alakalı çok fazla teori yapıldı yıllar içinde ama halen tam olarak orada ne yaşandığını ölen 9 kayakçıdan başka bilen yok. Dizide en çok varsayılan teoriler üzerinde durulmuş ama sonunda görüyoruz ki olayı buz kütlesine yani buz kabuğuna bağlamışlar bu varsayımı mantıklı bulmadım kanımca çünkü bu varsayım içlerinde yaralanan bazı kişilerin durumunu açıklar çadırı içeriden yırtmalarınıda açıklar ama çenesi dili olmayan gözleri olmayan kişiyi ve vücutlarında yüksek oranda radyasyon bulunmasını açıklamaz.. Neydi onları iç çamaşırları çorapla yalın ayak çadırı içten yırtıp kaçacak kadar korkutan ? Üzerinden 65 sene geçti ama maalesef bilmiyoruz hala çözülemeyen büyük bir sır..
00
@hakan-okan 3 hafta önce
1959 Dyatlov Geçidi vakası bu gerçekten yaşandı. izleyelim bakalım nasıl olmuş dizi.
00
@90021-Yzma 3 hafta önce
Çok güzel bir dizi. Hikayenin işlenişi, cast seçimini çok beğendim. Yürüyüşçülerin sahnelerini siyah beyaz yapmaları ve Mansiler'in kendi dillerinde k... [Devamını gör..]
Çok güzel bir dizi. Hikayenin işlenişi, cast seçimini çok beğendim. Yürüyüşçülerin sahnelerini siyah beyaz yapmaları ve Mansiler'in kendi dillerinde konuşmaları çok güzel olmuş, hikayenin içine iyice girmenizi sağlıyor. 10/10 kusur yok dizide.
00