En İyi Sonuçlar
Yeni
Doctor Who 2024

Genel Bakış

Doktor ve yol arkadaşı Ruby Sunday, İngiltere'deki Naiplik döneminden savaşın parçaladığı gelecek dünyalara kadar uzanan maceralarda zamanda ve uzayda yolculuk ediyorlar. Polis kulübesi şeklindeki bir zaman yolculuğu gemisi olan TARDIS'teki maceraları boyunca, korkunç bir canavar ve Doktor'un şimdiye kadarki en güçlü düşmanı da dahil olmak üzere inanılmaz dostlar ve tehlikeli düşmanlarla karşılaşıyorlar.

Bu özet sinef32.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Dram, Bilim Kurgu, Macera
Ülke
UK
Takipçi
31
IMDb Puanı
7.4 (1367 oy)
Yıl
2024
1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@furkanhakan 5 gün önce
Dizi tamamen LGBT propagandasına dönmüş bir dizidir. Doctor Who ile yakından uzaktan alakası yoktur. Zaten adamlar seriyi yeniden başlattı. Tüm bölüml... [Devamını gör..]
Dizi tamamen LGBT propagandasına dönmüş bir dizidir. Doctor Who ile yakından uzaktan alakası yoktur. Zaten adamlar seriyi yeniden başlattı. Tüm bölümlerinde yok ben adam değilim yok ben cinsiyetsizim. Arkadaşım siz gerizekalı mısınız. Yeter ulan her bölümde bunları mı dinlicez. Adam uzaydan gelmiş türlü türlü becerileri var. Ben adam değilim cinsiyetsizim diyor. Bu ne olum. Hiç başlamayın en yakın zamanda terk edeceksiniz çünkü. Buna daha fazla dayanılmaz.
20