En İyi Sonuçlar
6071 izlenme

Birleşik Devletler ve Sovyetler Birliği arasındaki uzay yolculuğu rekabetini konu edinen dizi, bu rekabetin halen daha devam ettiği alternatif bir dünyayı resmediyor. Emmy ödüllü Ronald D. Moore’un imzasıyla ekrana taşınan dizinin başlıca rollerini Joel Kinnaman, Michael Dorman, Sarah Jones, Wrenn Schmidt, Shantel VanSanten ve Jodi Balfour gibi isimler paylaşıyor. Başroldeki Kinnaman’ı NASA’nın en başarılı astronotlarından biri olan başkarakter Edward Baldwin rolünde izleyeceğiz.


Bu özet sinef32.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@rufs-ru 2 ay önce
Kesinlikle 5. Sezonu merakla bekleyeceğim, bu sezon biraz tuhaftı ama yinede iyis çıkardılar. Bu sezon daha çok ara bölüm gibiydi . Bence zor olduğu ... [Devamını gör..]
Kesinlikle 5. Sezonu merakla bekleyeceğim, bu sezon biraz tuhaftı ama yinede iyis çıkardılar. Bu sezon daha çok ara bölüm gibiydi . Bence zor olduğu içindi özellikle uzayda geçen aksiyonu farklı bir şekilde ve gerilim doluydu .
Bence sarışindakı istasyonuna Koznekuv adı verilmesi tesadüf değildi .Çünkü ruslar son olaylardan dolayı Marsta hakimiyeti talep ettiklerini düşünüyorum. Ayrıca Kuzey Kore kaçakları Mutlu Vadiye göç ediyor gibiler .
Herneyse iyi bir dizi en azından kaliteli.
He Bob
00