En İyi Sonuçlar
Foundation 2.Sezon 10.Bölüm Türkçe Altyazı İzle - Sinefy ⚡

Foundation

21524 izlenme

Foundation; insanların Samanyolu boyunca farklı gezegenlere yayıldığı bir gelecekte geçiyor. Hikâyenin merkezinde ise matematiksel verileri kullanarak geleceği görme yeteneğine sahip bir tarihçi ve matematikçi olan Hari Seldon yer alıyor. Galaksinin dört bir köşesine saçılmış insanları bir arada tutan Galaktik İmparatorluk’un çökmek üzere olduğunu gören Seldon, insanlığın bilgisini ve tarihini yok olmaktan kurtarmak için zorlu bir yolculuğa atılıyor.


Bu özet sinef32.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
3 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@gurkan. 8 ay önce
Aşkı memnu... [Spoileri gör..]
Aşkı memnuyu izlemedim ama sanırım aşkı memnunun fantastik bilim kurgu versiyonu dizi 😂 herkes ölüyor herkes kurtuluyor herkes savaşıyor herkes seviyor demerzel aşırı yüklemeden bozulur dedim olmadı gerçekte olsa bozulurdu bu kadar olaya 🤣
30
@villanelle17 8 ay önce
Son 3 bölüm kalan 7 bölümden çok daha iyiydi. bu 3 bölüm de bana pek yeterli gelmedi. Her neyse diğer sezon daha efsane olacak.
40
@batu morningstar 8 ay önce
Müthiş bi ... [Spoileri gör..]
Müthiş bi sezondu, sonda the mule u göstermeleri iyi olmuş ve bence o adamın saraydan kaçan dawn la bir alakası olduğunu düşünüyorum ayrıca sonda the vault ile kaçan terminus halkının ve seldon ın ikinci vakıfa gitmesini, gaal ve seldonın cryo uykudayken diğer seldon ın mentalikleri yönetmesini ummuştum ama olmadı bakalım yeni sezon neler getirecek.
20