En İyi Sonuçlar
Ghosted

Genel Bakış

Türü: Aksiyon, Macera, Komedi

Ghosted, esrarengiz bir kadın olan Sadie'ye sırılsıklam aşık olan Cole adında sıradan bir adamın aniden değişen hayatnı anlatıyor. Birlikte geçirdikleri güzel birkaç günün ardından Sadie'nin herhangi bir mesaja cevap vermemesi üzerine Cole onu bulmak için Londra'ya gider, ancak çok geçmeden kendisini dünyayı kurtarmak zorund kaldığı bir macerada bulur.

Bu özet sinef32.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Ülke
Amerika
IMDb Puanı
5.8 (11168 oy)
Takipçi
64
izlenme
247430
Yıl
2023
Süre
116 dk
Ghosted
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Ghosted Fragman
2023
25 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@Quasimoido 2 ay önce
Aksiyon desen aksiyon değil, romantik komedi desen o da değil. Çerezini al izle, izlemezsen bişi kaybetmezsin
00
@ne diye yaşıyorum 5 ay önce
maksat çerezlik zaman geçirmelik çok bi şey aramayın
10
@_menas_ 7 ay önce
Eğlenceli. Zaman geçirmek için ideal...
00
@158206-Nightcallz 8 ay önce
İzlemeden önce görüş almak isteyenler için yazıyorum; öncelikle filmi eğer başarılı olan bir çok ciddi aksiyon filmini baz alarak izlemeyi düşünüyors... [Devamını gör..]
İzlemeden önce görüş almak isteyenler için yazıyorum;
öncelikle filmi eğer başarılı olan bir çok ciddi aksiyon filmini baz alarak izlemeyi düşünüyorsanız yanılırsınız bu kesinlikle o şekilde bir aksiyon filmi değil. Tamam evet aksiyon var , çok başarılı bulduğum sahneleri de var ayrıca. Fakat saf aksiyon filmi değil kesinlikle. İMDB puanının düşük olmasını da buna bağlıyorum. Aksiyon filmi olarak yayımlanan filmin romantik komedi ve aksiyon karışımı tarzı bir film olması izleyicilerin beklentilerini düşürmüş ve bu yüzden düşük puan verdiklerini düşünüyorum. Söylemek istediğim bir başka nokta filmin romantik komedi ve aksiyonu birleştirmesi açıkçası çok güzel olmuş. Oyuncu seçimi hakkında şöyle bir yorum yapmak istiyorum , bazı oyuncular vardır gerçekten o kadar başarılı oyunculardır sahneye o kadar güzel yakışan oyunculardır ki o oyuncuyu kötü rolde görsek de , iyi rolde görsek de , çok ağır bir dram filminde görsek de veya bu tarz bir aksiyon filminde görsek de kısacası ne türde nasıl bir rolde olduğu hiç farketmez her şeye yakışır. Her rolde gerçekten sırıtmaz. Adrien brody tam olarak bu yazdığım yazıya uyan bir oyuncu ne eksik ne fazla kesinlikle bunu gidip bir pianist izleyerek de anlayabilirsiniz bu filmi izleyerek de anlayabilirsiniz. Adrien brody bu işin en üst düzeylerinden bir tanesidir. Chris evans için bu kadar her rolde sırıtmaz diyemem fakat en azından bu tarz bir filmde kesinlikle güzel uymuş veya ortalama bir komediye de uyar , avengers gibi bir fantastik aksiyona da uyar sonuçta o da çok başarılı bir oyuncu . Ana de armas' a gelecek olursak bu filme asla ama asla uymamış. Ana de armas asla kötü bir oyuncu değil tam tersine benim hayranlıkla takip ettiğim çok başarılı bir oyuncudur. Fakat Ana de armas' ın oynayacağı film bu tarz bir film değil kesinlikle. Yani narin görünen aksiyon içerisinde çok bulunmaması gereken bir oyuncu. Bakınız Blade runner 2049 da çok ütopik ve başarılı bir filmdir ve oradaki rolü inanılmaz derecede yakışmaktadır. Aklıma ilk gelen bu diye örnek verdim başka çok yakışan filmleri de var zaten. Ama dediğim gibi burada bu tarz bir ajanı Ana de armas oynamamalıydı. Çok daha aksiyona yakışan göze batmayan bir oyuncu oynamalıydı.
Toparlayacak olursam eğer filmi bir aksiyon filmi olarak değerlendirirsem tam bir hayal kırıklığı fakat filmi aksiyon romantik komedi ve sadece komedi tarzları olarak düşünürsem kesinlikle başarılı ve güzel bir film. Bi defa film sıkmıyor çünkü durağan değil , e izlerken sıkmamasının yanı sıra üzerine bir de keyifli bir şekilde seyrettiriyor daha ne olsun ? Aksiyon konusu için de son olarak şunu söyleyebilirim özellikle filmin 1 saatten sonrası ve son sahneleri bence gayet başarılı aksiyon sahnelerine yer vermiş. Fakat ilk 1 saat öncesi için böyle bir durum söz konusu değil.
Şimdiden İzleyecek olanlara keyifli seyirler dilerim , izleyip de gelen ve yorumu okuyanlar da umarım fikirlerime katılır.
83
@132977-Sherlock.. 8 ay önce
Az sahnesi olan oyuncular bile çok ünlü ve sevilen oyunculardi Yani öyle ahım şahım bir kısmı yok bu kadar sevdiğimiz oyuncular olmasa izlemezdim bil... [Devamını gör..]
Az sahnesi olan oyuncular bile çok ünlü ve sevilen oyunculardi
Yani öyle ahım şahım bir kısmı yok bu kadar sevdiğimiz oyuncular olmasa izlemezdim bile
Olay örgüsü zayıf komiklik açısından sadece chris evans in surat ifadeleri komikti yani
Çok beğenmedim
10
@Erva 9 ay önce
Çok güzel film öneririm ama Ana de Armas çok yapmacık oynamış
30
@84106-msaa55 9 ay önce
Ehhh sürükleyici eğlenceli ama çok da bişe beklemeyin boş zamanda izlenilir 5/10
00
@Ziyaretçi 9 ay önce
Film genel olarak sürükleyici ve aşırı eğlenceli. :)) Oyuncular alışkın olduğumuz rollerin dışına çıkıp senaryo ve kurguyla uyumla farklı karakter tat... [Devamını gör..]
Film genel olarak sürükleyici ve aşırı eğlenceli. :)) Oyuncular alışkın olduğumuz rollerin dışına çıkıp senaryo ve kurguyla uyumla farklı karakter tatlarında görmek hoşuma gitti. Kötü adam/adamlar veya şeytani planıyla alakalı derinleştirme yoktu ama uyumluydu. komedi/aksiyon kıvamında tipik bir amerikan filmi :)
20
@GoNzAii 9 ay önce
Ben izlerken keyif aldım ancak aklınızda başka filmlerde varsa bunu sonra seyredin derim. Hikayemiz Beta erkeği olan oğlanın, motor ajana tutulmasıyla... [Devamını gör..]
Ben izlerken keyif aldım ancak aklınızda başka filmlerde varsa bunu sonra seyredin derim. Hikayemiz Beta erkeği olan oğlanın, motor ajana tutulmasıyla başlıyor. Aksiyonu fena değil, komik yerleri de var 6.5/10 Ryan Reynolds oynamasına şaşırdım.
41
@serasen 9 ay önce
Çok güzel filmdi tavsiye ederim
30