En İyi Sonuçlar
Girls' Play 1.Sezon 1.Bölüm Türkçe Altyazı İzle - Sinefy ⚡

Girls' Play

2566 izlenme

YouTuber dedektif Layal, bekarlığa veda partisi için eski arkadaşlarıyla birlikte esrarengiz Vivarium tatil beldesine doğru bir yolculuğa çıkar. Ancak geçmişte yaşanan tüyler ürpertici bir faili meçhul cinayet, yeniden bir araya gelmelerine gölge düşürmeye başlar ve yeni bir Cinayete tanık oluruz. Ne oldu? Kim yaptı?


Bu özet sinef32.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
2 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@zevhazen 3 hafta önce
Kanimca gerceklikten uzak, sikinti donemlerinde izlenecek pembe dizilere benziyor. Yalnizca cookkk sikilirsaniz izleyin. Aksi halde bos vakit.
00
@zevhazen 3 hafta önce
Diziye Arap dizisi oldugunu bilmeden tikladim. Bazi es deger dizileri gibi sans vereyim, dedim bilakis Araplarin kendi kulturleri ile alakasi olmayan ... [Devamını gör..]
Diziye Arap dizisi oldugunu bilmeden tikladim. Bazi es deger dizileri gibi sans vereyim, dedim bilakis Araplarin kendi kulturleri ile alakasi olmayan bir dizi kriteri cizmesi beni epey gulduruyor. Komik de olmamis degil. Dizilerimizin acikligi ve guya " muslumanligi" uzerine tartisma yapabilen kitledeki bireylerin bu denli kapali tek bir insani dizilerinde bulundurmamasi ironik. Son derece acik biriyim, bunu asla istemem lakin bu kitledeki kadinlarin %95' inden fazlasi carsafli ve dizilerinde kendilerini daha dogrusu modernligi mini etek, estetik, guzel ve zengin kadinlar ve havali ortamlardan ibaret sanmalari son derece ironik ve irite edici.
10