En İyi Sonuçlar
Girls' Play 1.Sezon 4.Bölüm Türkçe Altyazı İzle - Sinefy ⚡

Girls' Play

182 izlenme

YouTuber dedektif Layal, bekarlığa veda partisi için eski arkadaşlarıyla birlikte esrarengiz Vivarium tatil beldesine doğru bir yolculuğa çıkar. Ancak geçmişte yaşanan tüyler ürpertici bir faili meçhul cinayet, yeniden bir araya gelmelerine gölge düşürmeye başlar ve yeni bir Cinayete tanık oluruz. Ne oldu? Kim yaptı?


Bu özet sinef32.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@zevhazen 3 hafta önce
Anormal derecede irite oldum. Ne kadar vasifsiz insanlar ya bunlar. Cocuk seni sevmiyor iste. Kopek gibi de kiza asik. Tum kizlar Lay'a pusu kurmus ya... [Devamını gör..]
Anormal derecede irite oldum. Ne kadar vasifsiz insanlar ya bunlar. Cocuk seni sevmiyor iste. Kopek gibi de kiza asik. Tum kizlar Lay'a pusu kurmus ya anam ! Vayoevlatlariii. Cidden soyle insanlardan nefret ediyorum. Yuzsuz gibi kendini sevmeyen insanin pesinden kosuyor. Lay'da cok salak ya. Bu kadar tolerans tanima. Sana boyle psikolojik baski yapacaklar ve o ortamda kalacaksin. Bekarliga veda tarzi parti yapacak ve seni davet edecekler, acaba niyeee ? Ayyy irite oldum. Anca Lay'in eskilerine layiksin pis pacoz.
00