En İyi Sonuçlar
PUB
Peter von Kant

Genel Bakış

Türü: Dram, Romantik

Peter von Kant, 2022 Berlin Film Festivali'nin açılış filmi olan bir dram ve romantizm filmidir. Başarılı ve ünlü film yönetmeni Peter von Kant, sessiz asistanı Karl ile birlikte yaşamaktadır ve sürekli ona kötü davranarak küçük düşürmekten zevk almaktadır. Bir gün, büyük aktris Sidonie'nin tanıştırdığı genç ve yakışıklı Amir'e âşık olur. Peter, Amir'e yardım etmek ve onunla birlikte yaşamak isteyecektir. Bu süreçte sinema dünyasına giriş yapması için de Amir'e yardım teklif eder. Film, aşk, tutku ve sinema dünyasının göz kamaştırıcı atmosferi arasındaki karmaşık ilişkileri ve duygusal çalkantıları konu almaktadır. Peter von Kant, Petra'yı anımsatan bir film yönetmeninin hayatındaki romantik ve dramatik dönüşümleri izleyicilere aktarmaktadır.

Bu özet sinef32.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Ülke
Fransa
IMDb Puanı
5.691 (89 oy)
izlenme
3374
Yıl
2022
Süre
85 dk
Peter von Kant
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Peter von Kant Fragman
2022
2 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@ibrahim-aydin2 1 hafta önce
Çok rtkilendim, aşk öldürmez süründürür..
00
@sobernow 1 hafta önce
Yönetmen hakkında bilgim yok, gelişigüzel açıp izledim. İzlemezseniz pek birşey kaybedersiniz diyemeyeceğim, bana vasat bir hikaye olarak geldi.... [Devamını gör..]
Yönetmen hakkında bilgim yok, gelişigüzel açıp izledim. İzlemezseniz pek birşey kaybedersiniz diyemeyeceğim, bana vasat bir hikaye olarak geldi.
00