En İyi Sonuçlar
PUB
The Ministry of Ungentlemanly Warfare Türkçe Dublaj

Genel Bakış

Türü: Aksiyon, Savaş, Komedi

Gerçek bir hikâyeden esinlenen bir yapım olup 1939’da İngiliz ordusunun Alman ordusu karşısında yenilgiye uğradığı bir dönemde geçiyor. Winston Churchill, centilmenlik kurallarını bir kenara bırakarak düşman hattının arkasına gizlice sızan bir asker topluluğu oluşturmaya karar verir. Bu askerler, yüksek eğitimli ve tehlikeli görevlere gönüllü olanlardan oluşmaktadır. Aksiyon ve gerilim dolu bir atmosfere sahip olan film, savaşın sadece cephede değil, her alanda kazanılabileceğini göstermeyi amaçlıyor.

Bu özet sinef32.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Ülke
İngiltere
izlenme
427
Yıl
2024
Süre
120 dk
2 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@-Mr. Goodman- 1 hafta önce
Ortalama film yer yer sıktı
00
@felistigris 1 hafta önce
Guy Ritchie artık şaşırtmıyor hep aynı kalitede filmler yapmaya devam ediyor ki bu çok güzel bir olay.oyuncu kadrosu, aksiyonu, esprileri çok hoş, mek... [Devamını gör..]
Guy Ritchie artık şaşırtmıyor hep aynı kalitede filmler yapmaya devam ediyor ki bu çok güzel bir olay.oyuncu kadrosu, aksiyonu, esprileri çok hoş, mekan seçimi harika çünkü Antalya, büyük sahneleri beklentisi içine girmeden sadece küçük çatışma sahneleri ile baştan sonuna kadar içine çeken bir film. yönetmenin tarzı belli olunca aksiyon,komedi,sürprizler ile 2 saatin nasıl geçtiğini anlamadan biten bir film oldu. tavsiye edebilirim sadece şu 2. dünya savalı filmlerinde yahudi güzellemeleri kabak tadı vermeye başladı özellikle son dönemlerdeki olaylardan sonra. keyifli seyirler.
20