En İyi Sonuçlar
PUB
The Watchers Türkçe Altyazı

Genel Bakış

Türü: Korku, Gizem, Fantastik

Mina, İrlanda'nın batısındaki geniş ve el değmemiş bir ormanda arabası arıza yaptığı için mahsur kalır. Ormanın derinliklerinde bir sığınak keşfeden Mina, her gece gizemli yaratıklar tarafından izlenen ve takip edilen üç yabancıyla birlikte kapana kısılır ve bir çıkış yolu bulmaya çalışır.

Bu özet sinef32.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Ülke
Amerika
izlenme
97
Yıl
2024
Süre
102 dk
2 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@felistigris 1 hafta önce
Shyamalan ailesi hep aynı tarzda ilerlemeye devam ediyor kasvetli havalar,sıkıcı ortamlar, gizem-gerilim-korku, sürprizli finaller ki bu filmde de yin... [Devamını gör..]
Shyamalan ailesi hep aynı tarzda ilerlemeye devam ediyor kasvetli havalar,sıkıcı ortamlar, gizem-gerilim-korku, sürprizli finaller ki bu filmde de yine hepsi var. filmin açılış sahnesinden itibaren sondaki sürprizi beklemeye başladım film özellikle ilk kısmında bana yine Shyamalan ailesine ait olan köy filmini anımsattı daha sonra from dizisine bağlayacak gibi oldular ve sonunda farklı bir finalle bitirdiler filmi. gerilim-gizem tutkunuysanız şans verin derim sonuna kadar izletiyor oyunculuklar kötü değil özellikle Dakota yine başarılı gerilim filmlerinin vazgeçilmez karakteri Olwen Fouere gayet başarılı.keyifli seyirler.
00
@Yerdeki1Bulut 3 hafta önce
değişik bi konu kısa olması iyi yadda ben 2x ile iledim ondan akıyo kolayca izlenebilir
00
@adrenal1ne 1 hafta önce
x2 film mi izlenir ergenus
00