En İyi Sonuçlar
The Woman King

Genel Bakış

Türü: Aksiyon, Dram, Tarih

Tamamen kadın savaşçılardan oluşan eşi benzeri görülmemiş, güçlü, acımasız bir ordu ve bu orduya kumanda eden cesur, gözü kara bir general... Kadın Kral, 18. yüzyılda Dahomey Amazonları olarak anılan Agojie ordusu ile askerlerini eğitip sömürgeci düşmanla mücadeleye hazırlayan General Nanisca’nın gerçek olaylardan esinlenen destansı hikâyelerini anlatıyor. Filmde General Nanisca’yı müthiş bir fiziksel değişim geçiren Viola Davis canlandırıyor.

Bu özet sinef32.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Ülke
Amerika
IMDb Puanı
6.7 (33842 oy)
Takipçi
49
izlenme
77945
Yıl
2022
Süre
135 dk
The Woman King
Fragman
OFFICIAL TRAILER
The Woman King Fragman
2022
15 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@hokumxanm-abbaszad 7 ay önce
Çok güzel filmdi teşekkürler
20
@87762-adrenal06 10 ay önce
Sony der geçerim adamların her filmi kalite
10
@Ziyaretçi 11 ay önce
https://ay.link/rgyGJ enfes bir film kaçırmayın
13
@karada 11 ay önce
aşağıda baya felsefe dönmüş ama film gayette güzel bence
20
@karamanliii 1 yıl önce
İngilizce ile filmı çekmeleri biraz zorlama gibi olmuş
10
@nur222 1 yıl önce
Dolu dolu bir içerik . Duygulandıran ve etkileyen sahneleri var. Keyifle izledim. Bir şansı hak ediyor izlenmek için
00
@782982___tulpar 1 yıl önce
sıkılmadan izledim
00
@Ziyaretçi 1 yıl önce
Film yapımcısı abd veya avrupalı değil, sony. Japon yapımcı. O sebeple avrupalı ların yaptıklarını az da olsa göstermişler. Yapılanlar, burada gördükl... [Devamını gör..]
Film yapımcısı abd veya avrupalı değil, sony. Japon yapımcı. O sebeple avrupalı ların yaptıklarını az da olsa göstermişler. Yapılanlar, burada gördüklerinizin yüz katıdır.
Hâlâ daha her yıl Afrikadan 10milyarlarca dolarlık maden alıp avrupaya taşıyorlar. fransa bunların başında geliyor. Geçmişte ve şimdi de Afrika da çıkan bütün iç karışıklık, ayaklanma, darbe ve savaşların arkasında başta fransa olmak üzere batı dünyası var. Ne kadar istikrarsızlık yaratırlarsa o ülkeyi o kadar kolay yönetirler. İnsanları gruplara ayırıp, iki tarafada silah verip birbirleri ile savaştırırlar. 1980 öncesi hem solcu geçinenlere hem sağcı geçinenlere silahları veren ingiliz ve abd gizli servisleriydi. Silah tutan İki tarafında arkasında onlar vardı. Şimdi geldiğimiz nokta tüm firmalar yabancıların elinde, tarlaların kapış kapış gidiyor, madenlerin yabancı firmalara açıldı, altınlarını alıp gidiyorlar, yakında Toryum ve Bor unuda alıp gidecekler.
120
@34sry 1 ay önce
aynen öyle... [Spoileri gör..]
aynen öyle oldu bile
00
@bulut743 1 yıl önce
Filmi asla izlemeyeceğim. Aslında köle taciri olup, güçsüz kabilere saldırarak, öldüren veya köleleştiren, kendi soydaşlarına acımayan. Para uğruna... [Devamını gör..]
Filmi asla izlemeyeceğim.

Aslında köle taciri olup, güçsüz kabilere saldırarak, öldüren veya köleleştiren, kendi soydaşlarına acımayan. Para uğruna topladıkları köleleri beyaz adama satanlar.

Tarih filmlerle böyle böyle değiştiriliyor. Dünyanın en iyi filmi bile olsa, gerçek hikayelere dayandırıldığı söylenerek, çarpıtılacak, ben de yorumlarda beyinsiz gibi ne güzel sahneleri vardı diyeceğim.
81
@Ziyaretçi 10 ay önce
davan davamdır. ben de izlemeyeceğim.
11