En İyi Sonuçlar
PUB
To Catch a Killer Türkçe Dublaj

Genel Bakış

Türü: Gerilim

Eleanor geçmişiyle mücadele eden genç bir dedektiftir ve toplu katliam boyutunda cinayetler işleyen yeni bir katilin son cinayetinde olay yerine çağrılır. FBI katilin bulunması için ülke çapında umutsuz bir arama çalışması başlatmış ancak katilin karmaşık davranışları yüzünden her seferinde hüsrana uğramıştır. Her ne kadar tecrübesiz olsa da, çalışma arkadaşlarının da fark ettiği şekilde bu katilin akıl yürütme şeklini anlayan tek kişi Eleanor'dur. Genç kadın yavaş yavaş davanın içine çekilir.

Bu özet sinef32.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Ülke
Kanada
izlenme
427
Yıl
2023
Süre
119 dk
1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@felistigris 4 ay önce
alttan alttan verilen sapkınlık mesajlarıyla birlikte orta kalite polisiye gerilim filmi. biraz seven, biraz kuzuların sessizliği karışımı bir şey çık... [Devamını gör..]
alttan alttan verilen sapkınlık mesajlarıyla birlikte orta kalite polisiye gerilim filmi. biraz seven, biraz kuzuların sessizliği karışımı bir şey çıkmış ortaya bir seri katilin peşindeki dedektifin hikayesi.dedektiflik kalitesi yüksek bir film kendini izletiyor arada tabiki sadece seri katil peşinde değiller iktidar mücadelesi, medya etkisi gibi bir çok unsur ele alınmış orta kaliteli bir film.keyifli seyirler.
10