En İyi Sonuçlar
17501 izlenme

True Detective HBO kanalı için çekilen bir antoloji drama dizisidir ve ilk sezonu Cary Joji Fukunaga yönetmiş, Nic Pizzolatto tarafından yazılmıştır. İlk sezonun yıldızları Matthew McConaughey, Woody Harrelson, Michelle Monaghan, Michael Potts, ve Tory Kittles'dir. Dizinin sloganı "İnsan En Zalim Hayvandır!" 17 yıl önce işlenen cinayetlerin ardından yakalanamayan bir seri katilin davasını günümüzde, Louisiana Eyaleti Polisi Kriminal Soruşturma Bölümünden iki polis dedektifi tekrar açarlar. Dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak ve eğer dizi devam kararı alırsa her sezon farklı konular ve karakterleri işlemeye devam edecek. True Detective'in ilk sezonu eleştirmenlerden çok olumlu eleştiriler aldı. David Wiegand, San Francisco Chronicle gazetesinde "Diyaloğu zengin, renkli ve kışkırtıcı" diye yazdı.


Bu özet sinef32.com yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@normandie 2 hafta önce
Merhabalar bir sorum olacak , ben bir türlü görüntü kalitesini ayarlayamıyorum sürekli 360p izliyorum , internet kalitem gayet iyi acaba sunucu kaynak... [Devamını gör..]
Merhabalar bir sorum olacak , ben bir türlü görüntü kalitesini ayarlayamıyorum sürekli 360p izliyorum , internet kalitem gayet iyi acaba sunucu kaynaklı mı yoksa genel trafikten mi yoksa sadece bu player ile alakalı bir durum mu seçenekte yok bu playerda iyice ayar ediyor.İyi seyirler herkese.
10